takımlarımız

     

Üniversite Takımlarımız

  • Kürek Takımı (Kadın-Erkek)
  • Basketbol Takımı (Kadın-Erkek)
  • Voleybol Takımı (Kadın-Erkek)
  • Hentbol Takımı (Erkek)
  • Yüzme Takımı (Kadın-Erkek)
  • Atletizm Takımı (Kadın-Erkek)
  • Futbol Takımı (Kadın-Erkek)
  • Amerikan Futbol Takımı (Erkek)
  • Badminton Takımı (Kadın-Erkek)
  • Kayak Takımı (Kadın-Erkek)
  • Fresbe Takımı (Kadın-Erkek)
  • Snowboard Takımı (Kadın-Erkek)
  • Yelken Takımı (Kadın-Erkek)
  • Tenis Takımı (Kadın-Erkek)
  • M.Tenisi Takımı (Kadın-Erkek)
  • Step Takımı (Kadın)
  • Teakwando Takımı (Kadın-Erkek)
  • Okçuluk Takımı (Kadın-Erkek)
  • Aikido Takımı (Kadın-Erkek)
  • Sutopu Takımı (Kadın-Erkek)
  • Kaya Tırmanma Takımı (Kadın-Erkek)

 

Takımlarımızın 2013-2014 Sezonu Başarıları

Kürek Takımı

  • Sekiz tek Türkiye ikinciliği
  • Dört tek Türkiye üçüncülüğü
  • Takım halinde Türkiye üçüncülüğü

Spor Tırmanışı

  • 2013 Takım halinde Türkiye şampiyonluğu
  • 2014 Takım halinde Türkiye şampiyonluğu
  • Erkekler ferdi 2 Türkiye şampiyonluğu
  • Kadınlar ferdi Türkiye ikinciliği
  • Kadınlar ferdi Türkiye üçüncülüğü

Kayak

  • Kadınlar Türkiye ikinciliği
  • Erkekler Türkiye dördüncülüğü

Yüzme

  • Kadınlar takım halinde Türkiye üçüncülüğü
  • Kadınlar ferdi Türkiye şampiyonluğu
  • Kadınlar ferdi 2 Türkiye üçüncülüğü,
  • Kadınlar ferdi 5 Türkiye dördüncülüğü
  • Erkekler ferdi Türkiye üçüncülüğü

Tenis

  • 2013 Kadınlar Süper Lig Türkiye üçüncülüğü
  • 2014 Kadınlar Süper Lig Türkiye dördüncülüğü
  • 2014 Erkekler 1. Lig Türkiye şampiyonluğu

Amerikan Futbolu

  • 2013 Kulüpler Türkiye şampiyonluğu
  • 2014 Kulüpler Finalisti (final maçı henüz yapılmadı)

Ultimate Frisbee

  • 2013 Türkiye şampiyonluğu
  • 2014 Türkiye dördüncülüğü

Yelken

  • Campus Cup’ta 2 ikincilik
  • IRC2 kategorisinde Türkiye ikinciliği

Badminton

  • 2014 Birinci Lig Türkiye üçüncülüğü

Hentbol

  • Erkekler 1. Lig Türkiye üçüncülüğü

Voleybol

  • Kadınlar 2. Lig şampiyonluğu

Futbol

  • Erkek Futbol Takımı 2013 2. Lig üçüncülüğü
  • Erkek Futbol Takımı 2014 1. Lig çeyrek finalisti

Snowboard

  • Kadınlar İstanbul ikinciliği
  • Erkekler İstanbul üçüncülüğü

Basketbol

  • Erkek Basketbol Takımı 2013 1. Lig beşinciliği
  • Erkek Basketbol Takımı 2014 1. Lig dördüncülüğü
  • Kadın Basketbol Takımı 2014 1. Lig dördüncülüğü

Sutopu

  • Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonası’nda grup üçüncülüğü

Atletizm

  • Kadınlar KoçFest birinciliği